Trzpień frezarski uniwersalny Morse MK5 - 40 mm | długość 75 mm - ZM KOLNO (Typ 7430)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Trzpień frezarski uniwersalny do frezów z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym DIN 138.
- Uchwyt na stożek Morse'a MK5 z wewnętrznym gwintem dociągającym.
- Chwyt stożkowy, czop mocujący i powierzchnie oporowe kołnierza - szlifowane.
- Pasuje do frezów nasadzanych o średnicy chwytu 40 mm i głowic frezarskich składanych z otworem 40 mm.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| chwyt K (Morse) | MK5 |
| d | 40 mm |
| A | 75 mm |
| l | 27 mm |
| Śruba mocująca | U-0624/0 |
| Zabierak | U-1368/0 |
| Wpust | U-1359/0 |
| Gwint | M20 |
| Kod produktu | 0642 174 305 605 |
Informacje techniczne: chwyt Morse (DIN228)
Dane techniczne
| Gwint głowicy wkręcanej | M20 |
| Średnica trzpienia | 40 mm |
| Rodzaj trzpienia | uniwersalny |
| Typ i rozmiar oprawki | MK5 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.