Trzpień frezarski uniwersalny Morse MK4 - 32 mm | długość 55 mm - ZM KOLNO (Typ 7430)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Trzpień frezarski uniwersalny do frezów z rowkiem wpustowym lub rowkiem zabierakowym DIN 138.
- Uchwyt na stożek Morse'a MK4 z wewnętrznym gwintem dociągającym.
- Chwyt stożkowy, czop mocujący i powierzchnie oporowe kołnierza - szlifowane.
- Pasuje do frezów nasadzanych o średnicy chwytu 32 mm i głowic frezarskich składanych z otworem 32 mm.
- Do dokręcania i odkręcania śruby krzyżowej służy specjalny klucz krzyżowy (nie wchodzi w skład zestawu).
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| chwyt K (Morse) | MK4 |
| d | 32 mm |
| A | 55 mm |
| l | 24 mm |
| Śruba mocująca | U-0623/0 |
| Zabierak | U-1367/0 |
| Wpust | U-1358/0 |
| Gwint | M16 |
| Kod produktu | 0642 174 324 509 |
Informacje techniczne: chwyt Morse (DIN228).
Dane techniczne
| Gwint głowicy wkręcanej | M16 |
| Średnica trzpienia | 32 mm |
| Rodzaj trzpienia | uniwersalny |
| Typ i rozmiar oprawki | MK4 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.