Tarcza zabierakowa 160 mm - BISON-BIAL (358245032000)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tarcza zabierakowa do uchwytów tokarskich,
- Tarcze zabierakowe występują w mocowaniach: typu A (DIN 55026), typu C (DIN 55027), typu D (DIN 55029)
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod produktu | 358245032000 |
| Rozmiar uchwytu | 160 mm |
| A | 160 mm |
| B | 27,0 mm |
| B1 | 3,5 mm |
| B2 | 30,8 mm |
| D | 70,6 mm |
| F | 51,4 mm |
| G(h6) | 125 mm |
| K | 140,0 mm |
| M | 3x16,5 mm |
| N | 3x8,4 mm |
| P | 6xm10 |
| S | - |
| Waga | 3,1 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.