Tarcza zabierakowa 160 mm - BISON-BIAL (358232090300)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tarcza zabierakowa do uchwytów tokarskich,
- Tarcze zabierakowe występują w mocowaniach: typu A (DIN 55026), typu C (DIN 55027), typu D (DIN 55029)
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod produktu | 358232090300 |
| Rozmiar uchwytu | 160 mm |
| A | 162 mm |
| B | 33 mm |
| F | 42,5 mm |
| D | 133,4 mm |
| Waga | 4,6 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.