Suwmiarka noniuszowa 0 - 150 / 0,05 mm - Limit 26700302
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- 4-funkcje pomiarowe. Może być używana do trasowania i do następujących pomiarów: zewnętrzny, wewnętrzny, głębokości, wysokości.
- Ze stali nierdzewnej, hartowana.
- Powierzchnie z podziałkami są chromowane na mat.
- Podziałka w mm i calach.
- Noniusz o dokładności 0,05 mm i 1/128", i długości 39 mm.
- Z głębokościomierzem i szczękami do pomiarów wewnętrznych.
- Tabela tolerancji suwmiarek wg DIN 862.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 150 mm |
| Wersja z | przyciskiem blokującym |
| Długość szczęk | 38 mm |
Dane techniczne
| Podziałka | 0,05 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 150 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.