Suwmiarka 150 mm z noniuszem 0,05 mm - MITUTOYO 531-122
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Suwmiarka noniuszowa Mitutoyo wyposażona w zacisk kciukowy, który zwalnia suwak.
- Podziałka główna oraz noniusz chromowane na mat w celu łatwego odczytu pomiaru, brak refleksów świetlnych.
- Płaszczyzna ze skalą odchylona od płaszczyzny prostopadłej o 14 stopni.
- Możliwe 4 sposoby mierzenia.
- Suwmiarka analogowa posiada płaski głębokościomierz.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0 - 150 mm |
| Podziałka | 0,05 mm |
| L | 229 mm |
| a | 40 mm |
| b | 21,5 mm |
| c | 17 mm |
| d | 16 mm |
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,05 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 150 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.