Stół teowy uchylny 178 x 254 mm | rowek 13 mm - DARMET SUZ 178/254
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Posiada dużą wytrzymałość i precyzyjność pozycjonowania.
- Stół uchylny stosowany jest podczas prac na frezarkach, obcinarkach, wiertarkach, ostrzarkach i innych obrabiarkach.
- Zamocujesz na nim przyrządy i elementy za pomocą zestawów mocujących.
- Kąt nachylenia: ± 45°.
- Tolerancja: 20’.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 178 mm |
| L | 254 mm |
| H | 127 mm |
| A | 13 mm |
| B | 50,8 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 210 mm |
| Waga | 25,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.