Statyw magnetyczny przegubowy z zaciskiem hydraulicznym do czujników - Darmet (201)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Statyw magnetyczny przegubowy z zaciskiem mechanicznym przeznaczony do czujników zegarowych.
- Zacisk mechaniczny umożliwia uzyskanie bardzo wysokiej sztywności.
- Przeguby kulowe umożliwiają pozycjonowanie końcówki statywu we wszystkich kierunkach.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wielkość podstawy (E x J x I) | 55 x 50 x 63 mm |
| Średnica uchwytu czujnika | 8 mm |
| H | 433 mm |
| G | 22 mm |
| A | 155 mm |
| B | 135 mm |
| C | 53 mm |
| D | 13 mm |
| F | 79 mm |
| Waga | 2,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.