Śruba do rowków teowych RLS - M14 - 16MM - 63MM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Śruba do rowków teowych RLS wykonana wg DIN 787
- Materiał: 1.7225, kształtowany na gorąco, frezowany, gwint walcowany
- Klasa: 12.9
- Dostarczana w komplecie z nakrętką i podkładką
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d x a | M14 x 16 |
| L | 63 mm |
| b | 45 mm |
| a | 15,7 mm |
| e | 25 mm |
| k | 9 mm |
Dane techniczne
| Szerokość rowka [mm] | 14 |
| Długość | 63 mm |
| Typ śruby | do rowków teowych (RLS) w komplecie |
| Gwint | M14 |
| Typ nakrętki | zwykłe (RL5) |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.