Śruba do rowków teowych RLBN - M12 x 12 x 63 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje :
- Śruba do rowków teowych RLBN wykonana wg DIN 787
- Posiada łeb do wsunięcia w rowki teowe stołu roboczego obrabiarki.
- W celu zabezpieczenia pracy należy użyć podkładki i nakrętki o dużej wytrzymałości
- Materiał: 1.7225, kształtowany na gorąco, frezowany, gwint walcowany
- Klasa: 12.9
Specyfikacja techniczna :

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d x a | M12 x 12 |
| L | 63 mm |
| b | 40 mm |
| a | 11,7 mm |
| e | 18 mm |
| k | 7 mm |
Dane techniczne
| Szerokość rowka [mm] | 12 |
| Długość | 63 mm |
| Typ śruby | do rowków teowych (RLBN) |
| Gwint | M12 |
| Materiał wykonania | stal |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.