Ściernica listkowo-trzpieniowa PRO LINE | 60 x 30 x 6 mm | granulacja 60 - ANDRE 880007
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica listkowa trzpieniowa do wygładzania, usuwania rdzy, gratowania, szlifowania dokładnego i ukosowania.
- Idealnie nadają się do obróbki przedmiotów profilowanych, miejsc trudno dostępnych. Ściernice te dobrze sprawdzają się przy szlifowaniu drobnych elementów.
- Używana na szlifierkach ręcznych. Bezpośrednio mocowane dzięki trzpieniowi.
- Ściernice listkowo-trzpieniowe składają się z listków z elektrokorundowym nasypem ułożonych wachlarzowo wokół osi trzpienia mocującego. Dzięki takiej budowie narzędzie dopasowuje się dobrze do kształtów obrabianego przedmiotu.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 60 mm |
| T | 30 mm |
| S | 6 mm |
| Granulacja | 60 |
| Maksymalna liczba obrotów | 19000 obr./min. |
| Kod produktu | 880007 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE
Dane techniczne
| Typ | listkowe |
| Zastosowanie | do szlifierek kątowych |
| Ziarnistość | gruba |
| Średnica zewnętrzna | 60 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.