Ściernica garnkowa stożkowa z wkładką gwintową, typ 1112 - 110MM x 55MM x M14 95A 24Q - ANDRE (130002)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica garnkowa stożkowa z wkładką gwintową (Typ 1112) ze spoiwem żywicznym.
- Materiał ścierny: elektrokorund zwykły.
- Do zgrubnego szlifowania żeliwa, stali, staliwa, oraz do szlifowania szyn kolejowych i tramwajowych.
- Stosowane są z ręcznymi szlifierkami czołowymi / pionowymi, kątowymi o napędzie pneumatycznym i elektrycznym, ze szlifierkami przejezdnymi i w agregatach szlifierskich.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D / J | 110 / 90 mm |
| T | 55 mm |
| H | M14 |
| W | 20 mm |
| E | 20 mm |
| K | 48 mm |
| Prędkość | 50 m/s |
| Charakterystyka | 95A24Q6B97 |
| Kod produktu | 130002 |
E ≥ 0,2T - dla szlifierek stacjonarnych; E ≥ 0,25T - dla szlifierek ręcznych
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.