Przewód z dyszą płaską z wylotem 24,10x0,75 mm i gwintem zewnętrznym NPT 1/4", długość 500 mm, system 1/4" - LOC-LINE (P05140)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Długość przewodu wynosi 500 mm. Wężyki do chłodziwa prosto jest zmontować i wykonać indywidualny wąż do chłodziwa. W tej odmianie użyto dyszy płaskiej o wymiarach: 24,10 × 0,75 mm. Dlatego można wykorzystać te same elementy w różnych kombinacjach i nie ma potrzeby, by bazować tylko na gotowych rozwiązaniach — klienta ogranicza tylko jego wyobraźnia i zapotrzebowanie na różne ustawienia.
- Przewód uzbrojony wskazany jest do pracy przy maszynach i obrabiarkach. Dzięki niemu w prosty sposób przyłączysz chłodziwo lub czynnik smarujący narzędzie w trakcie obróbki skrawaniem metali. Podczas takich procesów narzędzia nagrzewają się i dobry system chłodzący przedłuży ich żywotność, a co za tym idzie skuteczność.
- Użyty materiał zapewnia sprawność i precyzje pracy – jest antystatyczny, odporny na ścieranie, wibracje, oraz posiada odporność chemiczną na wiele substancji, z którymi ma styczność w czasie schładzania. Dopłacasz za jakość, ale nie musisz martwić się często wymianą kompletnych przewodów w przyszłości.
- Dzięki gwintowi zewnętrznemu NPT 1/4" możliwe jest dołączenie węża do obrabiarki. Zróżnicowany wybór produktów producenta pozwala na dopasowanie właściwego rozmiaru. Gwarantuje to podobną, wysoką jakość elementów, a co za tym ich trwałość.
- Wąż do chłodziwa można stosować pod różnorodnym ciśnieniem. Nie ma potrzeby zakupu innych produktów do bardziej wymagających prac — przewód jest wytrzymały i uniwersalny.
- Do łączenia elementów z systemu 1/4" potrzebne są szczypce montażowe 78001.
- Elementy do systemu 1/4":
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nr artykułu | P05040 |
| Dysza | płaska z wylotem 24,10 × 0,75 mm |
| Gwint | zewnętrzny NPT 1/4" |
| Długość przewodu | 500 mm |
Dane techniczne
| Przewód uzbrojony | tak |
| System | 1/4" |
| Długość | 500 mm |
| Zestaw | tak |
| Dysza | płaska |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.