Przecinak tokarski składany | XLCFN - 3203M31-FX - 32 x 150MM - DOLFAMEX | listwowy
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 8-10 tygodni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
335.54
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 33 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: DOLFAMEX
Kod produktu: DOL_0641-117-450400
Opis
Informacje:
  • Przecinak tokarski listwowy XLCFN
  • Narzędzie składane na płytki wymienne
Specyfikacja techniczna:
Przecinak tokarski składany listwowy XLCFN - 3203M31-FX - 32 x 150MM - DOLFAMEX
Parametr Wartość
Symbol XLCFN 3203M31 - FX
H 32 mm
H1 25 mm
L 150 mm
G 3,1 mm
g 2,3 mm