Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem Morse'a MK3, otwór przejściowy średnio-dokładny, DWCb HSS - M24 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem stożkowym Morse'a
- Prowadzony w otworze przejściowym średnio-dokładnym (m)
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DWCb
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. | |
|---|---|---|---|
| Dla gwintu | M24 | ||
| D x d1 | 40 x 26 | mm | |
| l | 40 | mm | |
| l1 | 18 | mm | |
| Nr stożka | 3 | ||
| L | 208 | mm | |
| Kod produktu | 0641-262-212-034 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Norma | DWCb |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 208 mm |
| Długość robocza | 58 mm |
| Chwyt | MK3 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 40,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.