Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem Morse'a MK3, otwór przejściowy dokładny, DWCb HSS - M22 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem stożkowym Morse'a
- Prowadzony w otworze przejściowym dokładnym (f)
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DWCb
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. | |
|---|---|---|---|
| Dla gwintu | M22 | ||
| D x d1 | 36 x 23 | mm | |
| l | 40 | mm | |
| l1 | 17 | mm | |
| Nr stożka | 3 | ||
| L | 205 | mm | |
| Kod produktu | 0641-262-213-032 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Norma | DWCb |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 205 mm |
| Długość robocza | 57 mm |
| Chwyt | MK3 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 36,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.