Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem Morse'a MK2, otwór przejściowy dokładny, DWCb HSS - M12 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem stożkowym Morse'a
- Prowadzony w otworze przejściowym dokładnym (f)
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DWCb
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość | Jedn. |
|---|---|---|
| Dla gwintu | M12 | |
| D x d1 | 20 x 13 | mm |
| l | 25 | mm |
| l1 | 12 | mm |
| Nr stożka | 2 | |
| L | 150 | mm |
| Kod produktu | 0641-262-213-022 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Norma | DWCb |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość robocza | 37 mm |
| Chwyt | MK2 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 20,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.