Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem Morse'a MK2, otwór pod gwint, DWCb HSS - M10 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem stożkowym Morse'a
- Prowadzony w otworze pod gwint (z)
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DWCb
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. | |
|---|---|---|---|
| Dla gwintu | M10 | ||
| D x d1 | 18 x 8,5 | mm | |
| l | 25 | mm | |
| l1 | 10 | mm | |
| Nr stożka | 2 | ||
| L | 150 | mm | |
| Kod produktu | 0641-262-211-020 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Norma | DWCb |
| Kąt wierzchołkowy | 60° |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość robocza | 35 mm |
| Chwyt | MK2 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 18,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.