Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym, otwór przejściowy średnio-dokładny, DIN 373 HSS - M10 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem walcowym
- Prowadzony w otworze przejściowym średnio-dokładnym (m)
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 373
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. | |
|---|---|---|---|
| Dla gwintu | M10 | ||
| D x d1 | 18 x 11 | mm | |
| d | 12,5 | mm | |
| l | 22 | mm | |
| l1 | 10 | mm | |
| l2 | 40 | mm | |
| L | 100 | mm | |
| Kod produktu | 0641-262-202-032 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Norma | DIN373 |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość robocza | 33 mm |
| Chwyt | 12,5 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 18,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.