Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym, otwór przejściowy dokładny, DIN 373 HSS - M5 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem walcowym.
- Prowadzony w otworze przejściowym dokładnym (f).
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS).
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 373.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. |
|---|---|---|
| Dla gwintu | M5 | |
| D x d1 | 10 x 5,3 | mm |
| d | 8 | mm |
| l | 18 | mm |
| l1 | 5 | mm |
| l2 | 35,5 | mm |
| L | 80 | mm |
| Kod produktu | 0641-262-203-026 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania.
Dane techniczne
| Norma | DIN373 |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Długość robocza | 23 mm |
| Chwyt | 8 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 10,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.