Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym, otwór przejściowy dokładny, DIN 373 HSS - M4 - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis


Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz walcowo-czołowy z pilotem stałym z chwytem walcowym
- Prowadzony w otworze przejściowym dokładnym (f)
- Wykonany ze stali szybkotnącej (HSS)
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 373
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość | Jedn. | |
|---|---|---|---|
| Dla gwintu | M4 | ||
| D x d1 | 8 x 4,3 | mm | |
| d | 5 | mm | |
| l | 14 | mm | |
| l1 | 4 | mm | |
| l2 | 31,5 | mm | |
| L | 71 | mm | |
| Kod produktu | 0641-262-203-024 |
Pogłębiacze FENES - Legenda i warunki użytkowania
Dane techniczne
| Norma | DIN373 |
| Typ | stożkowy |
| Długość całkowita | 71 mm |
| Długość robocza | 18 mm |
| Chwyt | 5 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 8,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.