Podstawa obrotowa do imadła ślusarskiego 175 mm 1250 | typ 1282-5 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja żeliwna
- Pasuje od imadła ślusarskiego 1250-175
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 5 |
| A | 125 mm |
| D | 150 mm |
| D1 | 250 mm |
| H | 26 mm |
| d | 13 mm |
| Do imadeł | 1250-175 |
| Waga | 2,2 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.