Podstawa obrotowa do imadła ślusarskiego 125 mm 1250, typ 1282-3 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja żeliwna
- Pasuje do imadła ślusarskiego 1250-125
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 3 |
| A | 105 mm |
| D | 126 mm |
| D1 | 212 mm |
| H | 21 mm |
| d | 11 mm |
| Do imadeł | 1250-125 |
| Waga | 1,4 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.