Podstawa obrotowa do imadeł precyzyjnych, typ 6586-4 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja stalowa.
- Podstawa wyposażona w skalę z podziałką.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 4 |
| A | 30 mm |
| B | 165 mm |
| D | 280 mm |
| C | 20 mm |
| M | M20 |
| Do imadeł | 6577, 6578, 6620, 6621 w rozmiarze 200/535, 200/585 i 200/635 |
| Waga | 11,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.