Podstawa obrotowa do imadeł precyzyjnych, typ 6586-3 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja stalowa.
- Podstawa wyposażona w skalę z podziałką.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 3 |
| A | 28 mm |
| B | 140 mm |
| D | 245 mm |
| C | 18 mm |
| M | M20 |
| Do imadeł | 6577, 6578, 6620, 6621 w rozmiarze 150/425, 150/475 i 150/520 |
| Waga | 9,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.