Podstawa obrotowa do imadeł precyzyjnych, typ 6586-2 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja stalowa.
- Podstawa wyposażona w skalę z podziałką.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 2 |
| A | 23 mm |
| B | 105 mm |
| D | 210 mm |
| C | 15 mm |
| M | M12 |
| Do imadeł | 6577, 6578, 6620, 6621 w rozmiarze 125/335 |
| Waga | 6,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.