Podstawa obrotowa do imadeł maszynowych, typ 6585-4 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja żeliwna.
- Kołek ustalający wykonany z wysokiej jakości stali, hartowany i szlifowany.
- Śruby mocujące.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 4 |
| A | 380 mm |
| D | 250 mm |
| H | 45 mm |
| L | 380 mm |
| M | M16 |
| d | 30 mm |
| l | 20 mm |
| k | 18 mm |
| Do imadeł | 6516-200 |
| Waga | 27,9 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.