Podstawa obrotowa do imadeł maszynowych, typ 6585-2 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja żeliwna.
- Kołek ustalający wykonany z wysokiej jakości stali, hartowany i szlifowany.
- Śruby mocujące.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 2 |
| A | 270 mm |
| D | 155 mm |
| H | 30 mm |
| L | 270 mm |
| M | M12 |
| d | 20 mm |
| l | 20 mm |
| k | 14 mm |
| Do imadeł | 6516-125 |
| Waga | 8,1 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.