Podstawa obrotowa do imadeł maszynowych, typ 6582-3 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Solidna konstrukcja żeliwna.
- Spód podstawy szlifowany.
- Podstawa wyposażona została w skalę podziałową.
- Kołek ustalający wykonany z wysokiej jakości stali, hartowany i szlifowany.
- Produkt wykonany z wysokiej jakości żeliwa.
- W zestawie znajdują się śruby mocujące.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 3 |
| A | 212 mm |
| D | 150 mm |
| H | 50 mm |
| L | 290 mm |
| M | M16 |
| d | 20 mm |
| l | 20 mm |
| k | 18 mm |
| Do imadeł | 6512-160 |
| Waga | 7,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.