Podstawa obrotowa do imadeł maszynowych, typ 6582-2 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Solidna konstrukcja żeliwna.
- Spód podstawy szlifowany.
- Podstawa wyposażona została w skalę podziałową.
- Kołek ustalający wykonany z wysokiej jakości stali, hartowany i szlifowany.
- Produkt wykonany z wysokiej jakości żeliwa.
- W zestawie znajdują się śruby mocujące.
- Kompatybilna z imadłem 6512-100, 125
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 2 |
| A | 168 mm |
| D | 126 mm |
| H | 45 mm |
| L | 250 mm |
| M | M12 |
| d | 20 mm |
| l | 20 mm |
| k | 14 mm |
| Do imadeł | 6512-100 6512-125 |
| Waga | 4,2 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.