Zestaw mikrometrów zewnętrznych 0 - 100 mm MMA | 4 szt. - Limit 272370503
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Mikrometr zewnętrzny firmy Limit.
- Odkuwany kabłąk i chromowana na mat podziałka.
- Zestaw mikrometrów umożliwia pomiar w zakresach: 0-25 mm, 25-50 mm, 50-75 mm, 75-100 mm.
- Hartowane wrzeciono o średnicy 6,5 mm.
- Wykonane powierzchni pomiarowych z węglików spiekanych zapewnia dłuższą żywotność mikromierza.
- Zawiera tuleję sprzęgła i dźwigienkę ustalającą.
- W zestawie klucz do kalibracji oraz instrukcja obsługi w języku polskim.
- Do wygodnego pomiaru zalecane są specjalne uchwyty do mikrometrów.
- Dostarczany w plastikowym etui.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwe zakresy pomiarowe | 0-25 mm; 25-50 mm; 50-75 mm; 75-100 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Dokładność pomiaru | ±0,004 mm |
| Średnica wrzeciona | 6,5 mm |
Jak wykalibrować mikrometr?
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Skala | 0 - 100 |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 100 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.