Wygniatak do gwintów zwykłych metrycznych | chwyt wzmocniony | WGN | M 1,6 | 6HX | DIN-371 C HSSE-PM TN2 - FANAR (C4-903005-0016)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości:
- Wygniatak do wykonywania gwintów zwykłych metrycznych ISO DIN-13.
- Przeznaczony do obróbki plastycznej stali, stali nierdzewnych oraz metali nieżelaznych o wytrzymałości Rm ≤ 1000 [N/mm2].
- Powłoka TiAlN oraz TN2 zapewnia redukcję tarcia i ochronę przed zużyciem.
- Wygniatak wykonany ze stali proszkowej szybkotnącej z zawartością kobaltu (PM HSS-E).
- Tolerancja: 6HX.
- Wygniatak świetnie sprawdzi się z oprawkami OGK.
- Więcej informacji o oznaczeniach oraz cechowaniu wygniataków znajduje się tutaj.
Zastosowanie:



- stale i staliwa,
- stale nierdzewne,
- materiały nieżelazne,
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| ⌀d1 | M1,6 |
| P | 0,35 mm |
| Tolerancja średnicy podziałowej | 6HX |
| l1 | 40 mm |
| l2 | 8 mm |
| l3 | 8 mm |
| ⌀d2 | 2,5 mm |
| a | 2,1 mm |
| Średnica otworu | 1,47 mm |
Sprawdź naszą aplikację do gwintów metrycznych.
Dane techniczne
| Gwint | M1,6 |
| Wytrzymałość | Rm≤1000 |
| Norma | DIN 371 |
| Materiał wykonania | HSS-E PM |
| Pokrycie | TiN (azotek tytanu) |
| Typ | metryczny zwykły |
| Otwór | przelotowy i nieprzelotowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.