Wygniatak do gwintów zwykłych metrycznych | chwyt przelotowy | WGN | M 12 | 6HX | DIN-376 C HSSE-PM TN2 - FANAR (D4-903005-0120)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości:
- Wygniatak do wykonywania gwintów zwykłych metrycznych ISO DIN-13.
- Przeznaczony do obróbki plastycznej stali, stali nierdzewnych oraz metali nieżelaznych o wytrzymałości Rm ≤ 1000 [N/mm2].
- Powłoka TiAlN oraz TN2 zapewnia redukcję tarcia i ochronę przed zużyciem.
- Wygniatak wykonany ze stali proszkowej szybkotnącej z zawartością kobaltu (PM HSS-E).
- Tolerancja: 6HX.
- Wygniatak świetnie sprawdzi się z oprawkami OGK.
- Więcej informacji o oznaczeniach oraz cechowaniu wygniataków znajduje się tutaj.
Zastosowanie:



- stale i staliwa,
- stale nierdzewne,
- materiały nieżelazne,
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| ⌀d1 | M12 |
| P | 1,75 mm |
| Tolerancja średnicy podziałowej | 6HX |
| l1 | 110 mm |
| l2 | 18 mm |
| ⌀d2 | 9 mm |
| a | 7 mm |
| Średnica otworu | 11,25 mm |
Sprawdź naszą aplikację do gwintów metrycznych.
Dane techniczne
| Gwint | M12 |
| Wytrzymałość | Rm≤1000 |
| Norma | DIN 376 |
| Materiał wykonania | HSS-E PM |
| Pokrycie | TiN (azotek tytanu) |
| Typ | metryczny zwykły |
| Otwór | przelotowy i nieprzelotowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.