Wiertło przedłużane do metalu | HSS | 5,9 x 139 mm | NWKB | DIN 340 | chwyt walcowy - WEMAX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło przedłużane do metalu NWKb z chwytem walcowym.
- Narzędzie wykonane ze stali szybkotnącej HSS wg normy DIN 340.
- Do obróbki stali zwykłych, konstrukcyjnych, stali stopowych i niestopowych, staliwa, żeliwa szarego i sferoidalnego. Możliwe również stosowanie do obróbki mosiądzu, miedzi i brązu, aluminium i stopów aluminium.
- Do mocowania np. w uchwytach wiertarskich.
- Średnica chwytu jest taka sama jak średnica robocza wiertła.
- Geometria typu N.
- Kąt spirali: 25º - 30º.
- Kąt wierzchołkowy: 118º.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane - białe.
- Kierunek wiercenia: prawoskrętne.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica (D) | 5,9 mm |
| Długość robocza (l) | 91 mm |
| Długość całkowita (L) | 139 mm |
| Kod produktu | 340RNHSS0590 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy WEMAX i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Typ | walcowo-czołowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 5,9 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.