Wiertło kręte do metalu 3 mm | VHM | 5xD | 140° | powłoka TiAlN | DIN 6535 - DARMET 0403030502
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło kręte monolityczne wykonane z węglika spiekanego VHM.
- Konstrukcja bez łysinek zapewnia mniejsze tarcie i generowanie ciepła, zwiększając tym samym
trwałość narzędzia. - Kąt wierzchołkowy 140°
- Wysoka uniwersalność i możliwość obróbki szerokiej gamy materiałów bez konieczności ustawiania.
- Posiada chwyt walcowy co umożliwia montaż np. w uchwytach wiertarskich.
- Podwójna powłoka TiN oraz TiAlN odznaczająca się wysoką twardością w wysokich temperaturach umożliwia stosowanie dużych szybkości skrawania.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D1 | 3,0 mm |
| L | 66 mm |
| L3 | 28 mm |
| L4 max | 23 mm |
| L5 | 0,5 mm |
| LS | 36 mm |
| D | 6 mm |
Dane techniczne
| Kąt wierzchołkowy | 140° |
| Typ | stożkowy |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Długość robocza | 28 mm |
| Chwyt | walcowy |
| Powłoka | TN2 (TiAlN + TiN) |
| Materiał wykonania | VHM |
| Średnica robocza | 3,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.