Wiertło kręte 5,60 mm z chwytem walcowym Super Line | 3xD | HSSCo - GUHRING (5524)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wiertło o średnicy 5,6 mm - kręte, extra krótkie typu GU 500 DZ.
- Posiada chwyt walcowy, który umożliwia zamontowanie wiertła w innych narzędziach np. uchwytach wiertarskich.
- Narzędzie wykonano ze stali kobaltowej szybkotnącej (HSSCo) według normy DIN 1897.
- Możliwość użytkowania wiertła zarówno do obróbki na zimno jak i na gorąco.
- Maksymalna głębokość skrawania wynosi około 3xD.
- Kąt wierzchołkowy to 118 °.
- Ostrze prawoskrętne.
- Geometria samocentrująca zwiększa stabilność podczas procesu wiercenia i jego efektywność.
- Praca tym narzędziem nie wymaga zastosowania dużych sił osiowych i momentów obrotowych.
- Tolerancja: h8.
- Najlepiej używać wiertła przy obróbce poniższych materiałów:
- stali, stali wysokostopowej, nierdzewnej;
- żeliwa szarego, sferoidalnego oraz ciągliwego;
- aluminium jak i innych metali nieżeliwnych.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d1 | 5,6 mm |
| l1 | 66 mm |
| l2 | 28 mm |
| Średnica chwytu | 5,6 mm |
Wiertła wg GUHRING - informacje techniczne
Dane techniczne
| Linia śrubowa | prosta |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Długość robocza | 28 mm |
| Chwyt | walcowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 5,6 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.