Wiertło kręte 10 mm z chwytem walcowym Super Line | 5xD | HSSCo - GUHRING (5523)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wiertło kręte o średnicy 10 mm (GU 500 DZ) z chwytem walcowym.
- Zastosowany chwyt walcowy umożliwia zamontowanie wiertła w innych narzędziach jak np. uchwyty wiertarskie
- Kąt wierzchołkowy wynosi 118°.
- Narzędzie wykonane jest ze stali szybkotnącej kobaltowej (HSSCo) wg DIN 338.
- Kierunek skrawania: prawy, przy głębokości wiercenia równej 5xD.
- Tolerancja: h8.
- Geometria samocentrująca zwiększa stabilność wiertła oraz komfort pracy.
- Narzędzie nie potrzebuje dużych sił osiowych i momentów obrotowych.
- Produkt stosowany jest przy obróbce:
- stali stopowej, nierdzewnej,
- mosiądzu,
- żeliwa ciągliwego, sferoidalnego, szarego.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d1 | 10 mm |
| l1 | 133 mm |
| l2 | 87 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
Wiertła wg GUHRING - informacje techniczne
Dane techniczne
| Norma | DIN338 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 133 mm |
| Długość robocza | 87 mm |
| Chwyt | 10 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 10,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.