Wiertło kręte, szlifowane 20 mm szlifowane | NWKa DIN 338 | HSS - Baildon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło kręte NWKa 20 mm przeznaczone do obróbki:
- stali i żeliwa ogólnego stosowania.
- Narzędzie wykonane ze stali szybkotnącej HSSC wg normy DIN 338.
- Posiada chwyt walcowy co umożliwia montaż np. w uchwytach wiertarskich.
- Obróbka wykańczająca: szlifowane - białe.
- Kąt wierzchołkowy: 135º.
- Kierunek skrawania: prawoskrętne.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 20,0 mm |
| L | 205 mm |
| l | 140 mm |
Dane techniczne
| Linia śrubowa | skrętna |
| Chwyt | walcowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 20,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.