Wiertło długie kobaltowe do metalu | HSSCo | 4 x 220 mm | NWKP | DIN 1869 | chwyt walcowy - WEMAX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło długie kobaltowe do metalu NWKp z chwytem walcowym wg normy DIN1869.
- Narzędzie wykonane ze stali szybkotnącej kobaltowej HSS (HSSCo, HSSCo5 - zawartość kobaltu 5%).
- Do obróbki materiałów twardych i ulepszanych cieplnie, stali nierdzewnych i kwasoodpornych, stali wysokostopowych, stopów chromoniklowych, żeliwa i staliwa, tytanu i stopów tytanu oraz innych gatunków stali i metali kolorowych.
- Do mocowania np. w uchwytach wiertarskich.
- Geometria typu GT.
- Kąt spirali: 35º - 40º.
- Kąt wierzchołkowy: 130º.
- Kierunek wiercenia: prawoskrętne.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane - białe.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica (D) | 4 mm |
| Długość robocza (l) | 150 mm |
| Długość całkowita (L) | 220 mm |
| Kod produktu | 1869/2GTHSSCO50400 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy WEMAX i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Chwyt | walcowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 4,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.