Wiertło centrujące do metalu | HSSCO | 12 x 102 mm | 90° | chwyt walcowy - WEMAX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło centrujące NC90 do metalu, przeznaczone do dokładnego i szybkiego centrowania przed wierceniem oraz fazowania otworów.
- Wykonane ze stali szybkotnącej kobaltowej HSSCo5 (zawartość kobaltu 5%).
- Chwyt walcowy gładki wg. DIN 1835-A.
- Do mocowania np. w uchwytach wiertarskich.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane - białe.
- Kąt wierzchołkowy: 90º.
- Kierunek skrawania: prawoskrętne.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica (D) | 12 mm |
| Długość robocza (l) | 30 mm |
| Długość całkowita (L) | 102 mm |
| Kod produktu | 1897120N |
Dane techniczne
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 12,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.