Wiertło centrujące do metalu | HSS | 8 x 90 mm | 90° | chwyt walcowy - DOLFAMEX 0641-230-035601
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło centrujące do metalu, przeznaczone do dokładnego i szybkiego centrowania przed wierceniem oraz fazowania otworów.
- Wykonane ze stali szybkotnącej HSS.
- Chwyt walcowy gładki wg. DIN 1835-A.
- Do mocowania np. w uchwytach wiertarskich.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane - białe.
- Kąt wierzchołkowy: 90º.
- Kierunek skrawania: prawoskrętne.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D (h6) | 8 mm |
| L | 80 mm |
| l | 25 mm |
| α | 90° |
| Kod produktu | 0641-230-035601 |
Dane techniczne
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 8,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.