Wiertło centrujące do metalu | HSS | 12 x 100 mm | 90° | chwyt walcowy - DOLFAMEX 0641-230-035907
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło centrujące do metalu, przeznaczone do dokładnego i szybkiego centrowania przed wierceniem oraz fazowania otworów.
- Wykonane ze stali szybkotnącej HSS.
- Chwyt walcowy gładki wg. DIN 1835-A.
- Do mocowania np. w uchwytach wiertarskich.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane - białe.
- Kąt wierzchołkowy: 90º.
- Kierunek skrawania: prawoskrętne.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D (h6) | 12 mm |
| L | 100 mm |
| l | 30 mm |
| α | 90° |
| Kod produktu | 0641-230-035907 |
Dane techniczne
| Kąt wierzchołkowy | 90° |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość robocza | 30 mm |
| Chwyt | 12 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 12,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.