Wiertarka stołowa DQ 20V | 750 W | 230V - OPTIMUM 3191080
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wiertarska stołowa wyposażona w napęd pasowy DQ 20V o średnicy wiercenia 20 mm.
- Współosiowość lepsza niż 0,03 mm (mierzone we wrzecionie wiertarki).
- Precyzyjny stół wiertarski o kącie nachylenia 45° oraz o kącie obrotu 360° stołu roboczego.
- Wrzeciono wiertarskie z precyzyjnym otworem oraz precyzyjnymi łożyskami kulkowymi.
- Wiertarka wraz z ogranicznikiem głębokości wiercenia.
- Wyposażona w oddzielny przycisk zatrzymania awaryjnego.
- Na osłonie pasa klinowego znajduje się wyłącznik bezpieczeństwa zgodny normą IP 54.
- Cichobieżna przekładnia pasowa dzięki zastosowaniu aluminiowych kół.
- Do pracy wiertarki zastosowano zębaty pas napędowy, który poprawia sprawność napędu oraz zmniejsza poślizg.
- Elektryczna regulacja prędkości wiertarki (450 - 2500 obrotów/ min).
- Narzędzie wyposażone jest w oświetlenie LED zintegrowane z głowicą wiertarską.
- Elektronika zabezpieczająca o stałym napięciu 24 V DC.
- Masywna podstawa z rowkami, od spodu użebrowana.
- Imadło wiertarskie mocowane na stole T-owym.
- W wiertarce stołowej DQ 20V uchwyt wiertarski mocowany jest na stożku Morse' 2.
- Wiertarka wyposażona w: szybkozaciskowy uchwyt wiertarski (1 -16 mm) oraz stożek Morse'a MK2/B16.
- Moc 550 W pozwala na wiercenie maksymalnej średnicy 20 mm w metalu.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie elektryczne | 230 V |
| Moc pobierania | 750 W |
| Prędkości | 450 - 2500 obr/min |
| Skok tulei wrzeciona | 80 mm |
| Wydajność wiercenia w stali (S235JR) | 20 mm |
| Ciągłe wiercenie w stali (S235JR) | 14 mm |
| Mocowanie we wrzecionie | MK 2 |
| Stolik roboczy | 243 x 243 mm |
| Rowki teowe | 14 mm |
| Zasięg | 152 mm |
| Wymiary (dł x szer x wys) | 581 x 397 x 957 mm |
| Waga | 40,7 kg |
| Kod produktu | 3191080 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.