Wiertarka stołowa DQ 14 | 350 W | 230V - OPTIMUM 3191040
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wiertarska stołowa wyposażona w napęd pasowy DQ 14 o średnicy wiercenia 14 mm.
- Współosiowość lepsza niż 0,03 mm (mierzone w tulei wrzeciona).
- Precyzyjny stół wiertarski o kącie nachylenia 45° oraz o kącie obrotu 360° stołu roboczego.
- Wiertarka wraz z ogranicznikiem głębokości wiercenia.
- Wyposażona w oddzielny przycisk zatrzymania awaryjnego.
- Na osłonie pasa klinowego znajduje się wyłącznik bezpieczeństwa zgodny normą IP 54.
- Cichobieżna przekładnia pasowa dzięki zastosowaniu aluminiowych kół.
- Do pracy wiertarki zastosowano zębaty pas napędowy, który poprawia sprawność napędu oraz zmniejsza poślizg.
- 5 zakresów prędkości wiertarki (700-2500 obrotów/ min).
- Narzędzie wyposażone jest w oświetlenie LED zintegrowane z głowicą wiertarską.
- Elektronika zabezpieczająca o stałym napięciu 24 V DC.
- Masywna podstawa z rowkami, od spodu użebrowana.
- Idealna maszyna do małych pomieszczeń, gabaryty to 472 x 283 x 634 mm.
- Imadło wiertarskie mocowane na stole T-owym.
- W wiertarce stołowej DQ 14 basic uchwyt wiertarski mocowany jest na stożku wiertarskim B16.
- Wiertarka wyposażona w: szybkozaciskowy uchwyt wiertarski (1 -15,9 mm) oraz nakrętki teowe.
- Moc 350 W pozwala na wiercenie maksymalnej średnicy 14 mm w metalu.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie elektryczne | 230 V |
| Moc pobierania | 350 W |
| Prędkości | 700 - 2500 obr/min |
| Skok tulei wrzeciona | 52 mm |
| Wydajność wiercenia w stali (S235JR) | 14 mm |
| Ciągłe wiercenie w stali (S235JR) | 12 mm |
| Mocowanie we wrzecionie | B16 |
| Stolik roboczy | 170x170 mm |
| Rowki teowe | 14 mm |
| Zasięg | 104 mm |
| Wymiary (dł x szer x wys) | 472 x 283 x 634 mm |
| Waga | 18,5 kg |
| Kod produktu | 3191040 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.