Wiertarka magnesowa elektromagnetyczna 1600W | 2-biegowa | skok 190 mm | z wrzecionem Morse'a MK3 | lewe/prawe obroty - PRO-72T PROMOTECH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertarka wyposażona w mocowanie elektromagnetyczne.
- Magnesówka umożliwia wykonywanie otworów frezami trepanacyjnymi o średnicy do 70 mm oraz wiertłami krętymi do 25 mm.
- Możliwość wiercenia otworów zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.
- Elektromagnetyczna wiertarka magnesowa PRO-72T oferuje funkcję gwintowania do rozmiaru M20.
- Opcja zmiany kierunku obrotów (prawo/lewo).
- Dwubiegowa przekładnia z płynną regulacją prędkości zapewnia wygodną pracę z frezami trepanacyjnymi oraz tradycyjnymi wiertłami.
- Konstrukcja, w której korpus napędu i suwak tworzą jedną całość, gwarantuje wysoką sztywność, co przekłada się na lepszą jakość wykonywanych otworów.
- Ergonomiczna, 3-ramienna dźwignia posuwu umożliwia łatwe i precyzyjne sterowanie procesem wiercenia.
- System oszczędzania energii podnosi efektywność pracy urządzenia.
- Nowoczesny system wizualnego monitorowania 360° informuje o aktualnym stanie silnika, a czujnik przechyłu automatycznie zatrzymuje urządzenie w przypadku utraty przyczepności, zwiększając bezpieczeństwo pracy.
- Wrzeciono z mocowaniem Morse’a 3 pozwala korzystać z szerokiego zakresu narzędzi.
- Wiertła rurowe przeznaczone do wiercenia w różnych materiałach.
- Wiertła walcowe o maksymalnej średnicy 25 mm, montowane przy użyciu adapterów lub uchwytów wiertarskich.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 1600 W |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wrzeciono | Morse'a MK3 |
| Prędkość obrotowa | 1 -> 120-190 obr/min, 2 -> 290-450 obr./min |
| Średnica wiercenia frezem | max. 70 mm |
| Głębokość wiercenia frezem | max. 75 mm |
| Średnica wiercenia wiertłem | max. 25 mm |
| Siła przylegania stopy | 11000 N |
| Wymiary podstawy | 92 x 180 x 54mm |
| Skok roboczy | 190 mm |
| Grubość blachy | min. 8 mm |
| Waga | 18 kg |
Standardowe wyposażenie:
- Wiertarka
- Walizka transportowa
- Rękojeść - pokrętła
- Trzpień Morse’a MK3 z uchwytem Weldon 19 mm (3/4”)
- Pasek bezpieczeństwa
- System chłodzenia
- Klin Morse’a MK3
- Klucze regulacyjne
- Instrukcja obsługi









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.