Wiertarka magnesowa elektromagnetyczna 1600W | 2-biegowa | skok 190 mm | z wrzecionem Morse'a MK3 - PRO-72 PROMOTECH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertarka wyposażona w mocowanie elektromagnetyczne, zapewniające stabilne osadzenie na materiale.
- Urządzenie umożliwia wiercenie otworów frezami trepanacyjnymi o średnicy do 70 mm oraz wiertłami krętymi do 25 mm.
- Możliwość wykonywania otworów w pozycji pionowej oraz poziomej.
- Dwubiegowa przekładnia ułatwia pracę zarówno z frezami trepanacyjnymi, jak i klasycznymi wiertłami.
- Zintegrowany korpus napędu i suwak zapewniają dużą sztywność konstrukcji, co przekłada się na wyższą jakość wykonywanych otworów.
- Ergonomiczna, trójramienna dźwignia posuwu pozwala na wygodne i precyzyjne sterowanie wierceniem.
- System zarządzania energią poprawia efektywność i wydajność pracy urządzenia.
- Wrzeciono z uchwytem Morse’a 3 umożliwia korzystanie z szerokiej gamy narzędzi.
- Wiertła rurowe przeznaczone do wykonywania otworów w różnych materiałach.
- Wiertła walcowe o maksymalnej średnicy 25 mm, montowane przy użyciu adapterów lub uchwytów wiertarskich.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 1600 W |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wrzeciono | Morse'a MK3 |
| Prędkość obrotowa | 1 -> 160 obr/min, 2 -> 390 obr./min |
| Średnica wiercenia frezem | max. 70 mm |
| Głębokość wiercenia frezem | max. 70 mm |
| Średnica wiercenia wiertłem | max. 25 mm |
| Siła przylegania stopy | 11000 N |
| Wymiary podstawy | 92 x 180 x 54mm |
| Skok roboczy | 190 mm |
| Grubość blachy | min. 8 mm |
| Waga | 18 kg |
Standardowe wyposażenie:
- Wiertarka
- Plastikowe pudełko
- Uchwyt (3szt.)
- Trzpień Morse’a MK3 z uchwytem Weldon 19 mm (3/4”)
- Pasek bezpieczeństwa
- System chłodzenia
- Osłona sprężynowa przewodu chłodzącego
- Trzpień Morse’a MK2
- Klucz imbusowy 5 mm z uchwytem
- Klucz imbusowy 4 mm
- Klucz imbusowy 2,5 mm
- Klucz płasko-oczkowy 8 mm
- Instrukcja obsługi









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.