Uchylny stół frezarski z korbą 130×180 mm | Rowki teowe 3×10 mm - DARMET DM_SUZK_127_178_RACZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy i przeznaczenie:
- Solidna konstrukcja zapewniająca wysoką sztywność oraz dokładne pozycjonowanie obrabianych elementów
- Uchylny stół roboczy przeznaczony do pracy z frezarkami, wiertarkami, ostrzarkami, obcinarkami oraz innymi obrabiarkami
- Możliwość szybkiego i pewnego mocowania detali oraz przyrządów przy użyciu zestawów montażowych
- Rowek typu T o szerokości 10 mm umożliwiający uniwersalne mocowanie
- Zakres regulacji kąta pochylenia: od -45° do +45°
- Dokładność ustawienia kąta: 20’
- Regulacja kąta realizowana za pomocą dołączonej korby
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość stołu (S) | 130 mm |
| Długość stołu (L) | 180 mm |
| Wysokość (H) | 94 mm |
| Szerokość rowka T (A) | 10 mm |
| Wymiar B | 35 mm |
| Rozstaw śrub montażowych (E) | 135 mm |
| Szerokość podstawy (D) | 130 mm |
| Masa brutto | 8,7 kg |
| Symbol produktu | DM_SUZK_127_178_RACZ |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.