Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny 630 mm | stalowy | 3-szczękowy | DIN 55026 | PREMIUM 3515-630-11A2 - BISON BIAL (353515562000)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Uchwyt BISON PREMIUM charakteryzuje się podwyższoną precyzją mocowania, został sworzony z myślą o wyjątkowo dokładnej obróbce.
- Mocowanie uchwytu, zgodne z normą DIN 55026.
- Powierzchnie robocze są hartowane i szlifowane.
- Wyważona tarcza spiralna.
- Modele o średnicy 500 mm i wieksze są wyposażone w dodatkowe rowki teowe.
- Korpus wykonany ze stali, szczęki dzielone.
- Uchwyt samocentrujący, 3 szczękowy jest przeznaczony do montażu na tokarkach, stołach obrotowych oraz frezarkach.
- Bezpośrednio mocowany na obrabiarkę do końcówki wrzeciowna typu "A".
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 630 mm |
| St 1:4 | 11 |
| B | 129 mm |
| B1 | 140,3 mm |
| E | 190 mm |
| F | 235 mm |
| F1 | - |
| G | 6xM20 |
| G1 | - |
| J | 70 mm |
| L | 87 mm |
| Waga | 285 kg |
| Kod produktu | 353515562000 |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Materiał szczęk | twarde |
| Strona szczęk | zewnętrzne |
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 630 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.