Uchwyt tokarski 125 mm | 3 - szczękowy | mocowanie stożek Morse MS3 - Darmet (DM-376)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Uchwyt tokarski 125 mm wykonany z żeliwa.
- Montowany w urządzeniach z wrzecionem Morse'a MK3.
- Tarcza zabierakowa przykręcana do uchwytu od tyłu na 3 śruby.
- Stosowany przy pracach tokarskich z niewielkimi prędkościami obrotowymi.
- Maksymalna odległość szczęk od czoła uchwytu to 20 mm.
- W uchwycie najmniejsza średnica mocowania wynosi 1,5 mm.
- W zestawie:
- 1 komplet szczęk jednolitych zewnętrznych,
- 1 komplet szczęk jednolitych wewnętrznych,
- klucz do mocowania.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K | MK3 |
| D | 125 mm |
| W | 77 mm |
| L | 163 mm |
| Waga | 6,5 kg |
Dane techniczne
| Materiał szczęk | miękkie |
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 125 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.