Tulejka zaciskowa automatowa z gniazdem okrągłym | gładka EG - 3 mm | DIN 6343 | 173E (F48) - FATPOL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Automatowa tuleja wykonana według DIN 6343 do zaciskania, przesuwania i obróbki długich prętów.
- Powierzchnia wewnętrzna gładka (EG), aby precyzyjnie chwytać elementy obrabiane.
- Wraz z uchwytem tulejowym zastępuje standardowe uchwyty tokarskie.
- Nachylenie kołnierza wykonano w standardzie pod kątem 30°.
- Materiał wykonania: stal 65 Mn, części zaciskowej - HRC 55 - 60, a części elastycznej - HRC 43 - 48.
- Wykorzystywana w automatach tokarskich, tokarkach i innych maszynach wrzecionowych.
- Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, które tuleje pasują do konkretnej obrabiarki.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Norma | DIN6343 |
| Odpowiednik | TZN.0048,F48 76-81 |
| Pasametr (⌀D) | 48 mm |
| Długość całkowita (L) | 94 mm |
| Średnica (⌀D2) (orientacyjna) | 60 mm |
| Kąt stożka (α°) | 15° |
| Kształt zacisku (materiał obrabiany) | Cylinder |
| Powierzchnia otworu chwytowego | Gładka (EG) |
| Średnica materiału obrabianego (mocowania) | 3 mm |
Informacje techniczne tulei automatowych według firmy FATPOL.
Dane techniczne
| Rozmiar | 3,0 mm |
| Otwór | cylindryczny |
| Typ tulejki | automatowa 173E / F48 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.